Dostawa i zwroty

Wysyłka i amp; Zwraca
Witamy na naszej stronie internetowej: Zobowiązujemy się do pełnej satysfakcji. Ścisła współpraca wszystkich zamówionych tutaj przedmiotów, o których tutaj mowa, „możesz zobaczyć na naszej stronie, dostaniesz za 7 dni”. Łatwo się cieszyć przed zwrotem lub wymianą, musisz skontaktować się z nami i wysłać przedmiot z powrotem kontakt przed zwróceniem adresu wysyłki. Skontaktuj się z nami! Wszystkie przedmioty zostaną odesłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, czyli obsługiwane, zmieniane lub prane, ze wszystkimi dołączonymi tagami.

Wszystkie zamówione produkty to właściwy pakiet zamówieniowy, który tutaj wybierzesz. Jesteśmy zaangażowani w odpowiednie projekty. W związku z tym, jeśli zwrot zwróci prawidłowy przedmiot. Opłata za wysyłkę i obsługę nie podlega zwrotowi
Nie zwracamy kosztów wysyłki ani prawa do Sequenced Packet Exchange, zajmiesz się transportem. Ponadto zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia dla własnej ochrony, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za utracone towary.

Wszystkie zwrócone towary powinny być adresem wysyłkowym, wysyłamy do Ciebie e-mailem, wysyłasz do nas!

Forex Jesteśmy zobowiązani do wymiany po pierwotnym terminie wysyłki 30 dni zamówić inny rozmiar lub kolor. Skontaktuj się z nami, podając numer zamówienia, a członkowie naszego zespołu pomogą. Skontaktuj się z nami! Jeśli chcesz wymienić projekt w inny sposób, musisz zwrócić zwrócone przedmioty, a spodoba ci się styl nowego zamówienia.

Przed kontaktem z nami musisz skontaktować się z przedmiotami. Wszystkie przedmioty zostaną odesłane do nas, wykonane w oryginalnym stanie, zmieniane lub prane, z dołączonymi wszystkimi tagami. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną ci zwrócone.

Nie płacimy za wymianę towarową, wrócisz i będziesz odpowiedzialny za koszty wysyłki z powrotem na wymianę towaru na statek. Zachęcamy do wysłania śledzenia przedmiotu i ubezpieczenia, aby chronić nasz własny wzrost, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za utracone towary. Opłata za wysyłkę i obsługę nie podlega zwrotowi.

Anuluj
Anulowanie zamówienia musi zostać zadane przed wysłaniem zamówienia. Powodem jest to, że po udzieleniu zamówienia nie zawsze jesteśmy tak szybko jak to możliwe przez 6-8 godzin, anulowaliśmy wszystkie zamówienia po złożeniu zamówienia. Mam nadzieję, że rozumiesz ten ważny punkt. Wniosek o anulowanie został wysłany do umowy będzie traktowane zgodnie z polityką zwrotu. I musisz zapłacić prowizję bankowi.

Wskazówki: Po otrzymaniu 10-cyfrowego numeru śledzenia w ciągu 3 dni po złożeniu zamówienia może być widoczny serwer poczty e-mail jako spam. W takim przypadku skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc, „utwór.
Rozwiąż swoje problemy
Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z tym kodem.

& nbsp;